ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ВОДНОЛИЖНОГО СПОРТУ

В рамках підготовки збірної України з воднолижного спорту у Дніпропетровську провели відкритий чемпіонат області .Ці змагання стали останнім етапом підготовки національної команди до перших офіційних стартів літнього сезону. Спортсмени змагалися в акваторії Дніпра, на водно лижному стадіоні відкритий Чемпіонат області з воднолижного спорту був представлений у двох категоріях- фігурне катання та слалом. Змагалися юні воднолижники у двох вікових категоріях- найменша група-до 8 років, більш дорослі – до 14 років.

У слаломі перше місце у хлопчаків посів Данило Фільченко,у дівчат першою була Ольга Івлюшкіна.У категорії фігурне катання Данило Фільченко переміг з результаьом 7570 балів.Це його особистий рекорд і один з кращих результатів у Європі. У дівчат ,теж з особи стим рекордом. Перемогла.Ольга Івлюшкіна.ЇЇ результат - 5630 очок На цих змаганнях Для себе перевищили особисті результати ще предствники збірної-Софія Максименкова, Олена Шевцова та Алекс самойлов. Для Національної команди України, яка складається з представників дніпропетровського спортивного клубу сентоза Головна мета на 2012 рік –вдалий виступ на юніорських чемпіонатах Європи з воднолижного спорту, на єлектротязі, який пройде в Англіі з 20 по 23 липня,та на Європейській першості за катером .Строки проведення з 21 по26 серпня в Нідерландах. Кілька днів воднолижники працюватимуть вдома, а вже 29 травня відправляються на перший в цьому році офіційний турнір Моравія КАП,який відбудеться у Чехії з 2 по 4 червня.